Skip to content

Najczęściej zadawane pytania

Frequently asked questions

Ile trwa realizacja zlecenia?

To kwestia bardzo indywidualna, bo każde zlecenie jest inne. Proste strony mogę stworzyć w kilka dni, ale realizacja trudniejszych zleceń pochłania zwykle około dwóch tygodni. Nie mniej przy uzgadnianiu kwestii technicznych dotyczących zlecenia zawsze podaję ile czasu podaję ile czasu zajmie mi wykonanie strony i wspólnie ustalamy tak zwany dead line, tj. dzień do którego strona musi zostać wykonana.

 

Jaki jest koszt wykonania strony?

Nigdy nie stworzyłem dwóch identycznych stron, nigdy też nie miałem dwóch identycznych zleceń. Z tego powodu nie stosuję odgórnego cennika wykonania stron WWW. Każdą cenę ustalam indywidualnie podczas rozmowy z klientem, gdy dowiem się dokładnie jakich aspektów strona ma dotyczyć – a zatem ile ma być zakładek, jaka ma być funkcjonalność, oraz gdy usłyszę ogólną wizję strony od klienta. Dopiero wtedy po podsumowaniu wszystkich tych aspektów podaję cenę.

Jednakże zdaję sobie sprawę, że Wolak.IT istnieje na rynku dopiero od kilku miesięcy. Chociaż mam już za sobą kilkadziesiąt wykonanych zleceń, mogę pochwalić się 11 letnim doświadczeniem w projektowaniu witryn, to ceny jakie pobieram za projekty nie są wysokie.

W sieci tysiące osób zajmują się projektowaniem stron internetowych. Dlaczego warto wybrać właśnie Wolak.IT?

Nie boję się konkurencji, wiem, że każdy podchodzi do projektowanych witryn indywidualnie. Ja stawiam na kompleksowość wykonywanych usług. Nie wymagam od moich klientów znajomości kwestii technicznych, nie muszą nawet rozumieć słów takich jak hosting, ftp czy baza danych. Oferuję w pełni kompleksowe usługi – nie tylko projektuję strony, ale także zamawiam odpowiedni serwer, który dobieram pod względem potrzeb, a także zamawiam odpowiednią domenę. Po tym gdy strona już ruszy, regularnie utrzymuję ją w sieci, dbam o to aby była odporna na ataki cyberprzestępców, a także aby przez nieuwagę adres nie wpadł w ręce konkurencji. Za to wszystko wystawiam tylko jedną łączną fakturę raz na rok.