Skip to content

Dzień dobry!

Dotychczasowa zawartość witryny Wolak.IT została przeniesiona do firmowej części mojej nowej strony

Dzięki tej zmianie, od teraz wszystkie moje dotychczasowe projekty mieszczą się pod jednym adresem! Ułatwi to dotarcie do nich i mam nadzieję, przyczyni się do tego, że częściej będę dodawać nowe treści.

Strony www jakich potrzebujesz!

Strona internetowa to dziś najważniejsza wizytówka, z jaką identyfikują Cię Twoi klienci. Dlatego projektując strony www dokładam wszelkich starań by stworzyć taką witrynę, z której będziesz dumny i która przyniesie Ci wiele nowych kontrahentów

WYKORZYSTUJĘ LEGALNE OPROGRAMOWANIE FIRM:

WOLAK.IT JAKUB WOLAK

Firma Wolak.IT została zarejestrowana 2 sierpnia 2018 roku, w oparciu o 11 letnią działalność w sieci jej właściciela Jakuba Stanisława Wolaka.

Specjalizuje się w projektowaniu profesjonalnych stron internetowych, tworzonych pod indywidualne potrzeby każdego klienta, oraz późniejsze utrzymywanie ich w sieci web.

W portfolio firmy są także inne usługi z szeroko pojętego zakresu IT, począwszy od konfiguracji komputerów, na przeprowadzaniu szkoleń z zakresu IT skończywszy. 

Witryny połączone
z mediami społecznościowymi

Jestem świadom tego jaką rolę pełnią dziś media społecznościowe. Wiem, że jednak wciąż wiele osób nie korzysta z nich

Dlatego wykonuję strony, które mogą być połączone z profilami na Facebooku i Twitterze

Dzięki temu wszystkie posty publikowane w tych mediach mogą być widoczne od razu na stronie WWW!

Jako użytkownik Internetu z własnego doświadczenia wiesz, że zwracanie uwagi na funkcjonalność strony podczas jej projektowania oznacza mniej frustracji a więcej satysfakcji dla odwiedzających oraz zwiększa prawdopodobieństwo ich ponownej wizyty.
Steve Krug
, Nie każ mi myśleć

ZAPOZNAJ SIĘ Z MOIM DOŚWIADCZENIEM

DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ WORDPRESS

Moja przygoda z WordPressem zaczęła się w 2008 roku i trwa od tego czasu nieprzerwanie. Stale się uczę i rozwijam, by być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i trendami w świecie IT.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Wykonanie zlecenia w Wolak.IT nie zaczyna się i nie kończy na zaprojektowaniu strony. Zależy mi na tym aby zapewnić jak najbardziej pełno zakresową pomoc – pomagam więc w doborze odpowiedniej domeny, rejestruję ją, później cały czas utrzymuję stronę, aby stale służyła Tobie.

Na bieżąco rozwijam funkcjonalności, aktualizuję, w miarę potrzeb rozbudowuję stronę, zabezpieczam ją wraz ze zmieniającymi się standardami.

SZYFROWANE STRONY

Strony wykonane przez Wolak.IT utrzymywane są na bezpiecznym i szybkim serwerze, z regularnie wykonywanymi kopiami zapasowymi, tak aby zagwarantować pełen profesjonalizm i maksymalne bezpieczeństwo oraz ochronę danych.

MOJE ZASADY

Wykonuję różne zlecenia – od prostych stron internetowych, po duże rozbudowane serwisy, składające się z wielu podstron. Do każdego z nich podchodzę jednak tak samo profesjonalnie, trzymając się następujących wytycznych:

Przygotowuję strony łatwe w edycji i późniejszej rozbudowie

Tworząc strony myślę o tym, że w przyszłości ktoś inny może ją zmieniać i rozbudowywać. Dlatego przygotowuję je w taki sposób aby każdy kto przejmie po mnie to zadanie, mógł bez problemu kontynuować moją pracę.

Korzystam z najnowszych wersji oprogramowania

Tworząc stronę zawsze dbam o to by wykorzystywać najnowsze wersje skrypów i wtyczek. Gwarantuje to wysoki poziom bezpieczeństwa i zgodność z aktualnymi standardami WWW

Tworzę wyłącznie responsywne strony WWW

Wybieram tylko legalne rozwiązania

Wybieram tylko legalne rozwiązania

Kupuję licencję na fotografie, video oraz wtyczki umieszczane na stornie. Nie popieram piractwa.

Zobacz jakie strony dotychczas wykonałem

Blog firmowy

Rachunek firmowy

PLN: 13 1090 2590 0000 0001 4341 1935

Dane do przelewu:

Wolak.IT Jakub Wolak
Pl. Ks. Eugeniusza Waresiaka 6
56-300 Milicz
NIP: 8982244439

Kod BIC (Swift): WBKPPLPP

Numer rachunku VAT:

PLN: 40 1090 2590 0000 0001 4341 1934

Zobacz jakie strony dotychczas wykonałem